CENÍK v letní sezonu

červenec - srpen

Týdenní pobyt

Sobota - Sobota

29 000 Kč

CENÍK v zimní sezonu

listopad - únor

Víkend

Pátek - Neděle

15 500 Kč

Týdenní pobyt 

Sobota - Sobota

21 500 Kč

Týdenní pobyt 

Sobota - Sobota

21 500 Kč

Vánoce 

pouze vcelku týdenní pobyt          

28 000 Kč

Silvestr

pouze vcelku týdenní pobyt 

42 000 Kč


Uvedené ceny jsou včetně energií a poplatků.

Při nižší obsazenosti nebo jiném počtu dnů individuální ceny na dotaz.

Rodiny s dětmi vítány, sleva 500 Kč za dítě do 15 let z ceníkových cen, max. do výše 3 000 Kč.

  CENÍK mimo sezonu

září - říjen, březen - červen

Víkend            14 500 Kč

Pátek - Neděle

Týdenní pobyt 20 000 Kč

Sobota - Sobota


PLATEBNÍ A STORNO PODMÍNKY

Při objednání pobytu v termínu kratším než 60 dnů před zahájením pobytu, platí klient celou dohodnutou částku. Ve lhůtě delší než 60 dnů před zahájením pobytu platí klient celou částku a nebo zálohu ve výši 50% z celkové částky pobytu, zbytek částky včetně vratné kauce pak musí být uhrazen do 30 dnů před zahájením pobytu. 

Na poptávku zasíláme e-mailem cenovou nabídku s platebními údaji. Rezervace pobytu je potvrzena e-mailem až po připsání částky na náš účet a to prvnímu platícímu klientovi na daný termín. 

Platby je možné provádět pouze bezhotovostně.

Zákazník má právo od objednávky odstoupit kdykoliv bez storno poplatků z ceny za ubytování a to do 60 dnů před datem zahájení pobytu. Odstoupení je akceptováno výhradně písemně, a to e-mailem.

Při odstoupení od potvrzené objednávky po uvedené lhůtě 60ti dnů před zahájením pobytu je klient povinen zaplatit storno poplatky ve výši:

  • 59 - 30 dnů před zahájením pobytu 25 % z celkové částky pobytu
  • 29 - 14 dnů před zahájením pobytu 50 % z celkové částky pobytu
  • 13 - 7 dnů před zahájením pobytu 75 % z celkové částky pobytu
  • 6 - 0 dnů před zahájením pobytu 100 % z celkové částky pobytu

Pronajímatel má právo pobyt zrušit v případě, že dojde k vážným a nepředvídatelným okolnostem (např. živelná pohroma, poškození objektu aj.) pro které není možné zajistit řádný průběh pobytu. Uhrazené platby se v tomto případě vracejí do 5 pracovních dnů na účet klienta, klient nemá právo požadovat žádné další náhrady.

VŠEOBECNÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY

Uvedená cena je za užívání celého objektu včetně venkovního zázemí. Cena za pobyt je konečná a neobsahuje další skryté poplatky. Skládá se bezhotovostně vratná kauce ve výši 5 000 Kč. Po ukončení pobytu a předání chalupy ve stavu v jakém vám byla předána, bude kauce vrácena zpět do 5 pracovních dnů na účet, ze kterého byl pobyt hrazen.

Objednávka je závazná na základě písemné objednávky odeslané přes kontaktní formulář (pokud bude funkční) nebo elektronickou poštou. Objednávka musí být potvrzena pronajímatelem. Po přijetí objednávky elektronickou poštou vám budou zaslány informace k platbě. Odesláním objednávky klient potvrzuje, že se seznámil s cenou a obchodními podmínkami.

Rezervace je platná po bezhotovostním uhrazení 100 % (zálohy) částky na účet pronajímatele vedeného u FIO Banky, č. ú. 2302014124/2010.   

Max. počet ubytovaných - 10 osob. 

Nástup na ubytování od 16:00 hod, předání chalupy do 10:00 hod.

Chalupa a zahradní domky jsou nekuřácké. 

Uvedený ceník je platný do 31. 12. 2024.