Soutěž s Majolenkou a kolem štěstí

20.01.2022

V prvním článku jsme vás seznámili s tím, že roubenka Majolenka je obnovená roubená chalupa. Původní stavbu postavil v roce 1943 pan Antonín Verhola, po jeho smrti chalupu užívala jeho dcera. V 80. letech pak odkoupila chalupu k rekreaci rodina Durďáků, která provozovala ve Valašském Meziříčí autoškolu Duha. V roce 2016 jsme se stali hrdými majiteli této chaloupky v malebné lokalitě. Původní záměr byl opravit a přestavět původní roubenou chaloupku z roku 1943, kterou jsme odkoupili v roce 2016. Po rozebrání části roubení padl prvotní záměr chalupu jen opravit a přestavět. Roubenka Majolenka byla tak vystavěna znovu od úplných základů, přičemž jsme v chalupě a na jejím pozemku využili cca 15 věcí z původní chalupy.

Naše soutěž tedy spočívá v tom, že si při pobytu na Majolence vytipujete, které předměty to mohou být. Pečlivě si vaše tipy zapište, jejich počet není nijak omezen. Předměty jsou viditelné při běžném užívání chalupy a jejího venkovního zázemí. Pokud uhádnete alespoň 5 věcí, můžete si zatočit naším kolem štěstí.

Kolo štěstí ukrývá rozmanité ceny a v podstatě neodejdete s prázdnou. Můžete se těšit jak na slevy (20 až 50 %) z příštího pobytu na Majolence, tak na věcné ceny i překvapení.

Pokud jste na pobytu u nás byli dříve a máte za sebou již „1. kolo“ soutěže, tak pro vás máme dobrou zprávu, že v naší soutěži můžete pokračovat dál a opět máte šanci si jednou zatočit naším kolem štěstí. V 2. kole je nutné uhádnout další tři věci, ve 3. kole dvě a pak v každém dalším kole po jedné věci, kterou jste ještě neuhádli v kolech předchozích. Je to prostě zábava se na Majolenku vracet :-)